हेडलाईन

भोजपुर सेवा समाज इजरायलको छैठौ साधारणसभाबाट अध्यक्षमा सुमिन पाख्रिन तामाङ चयन         इजरायलमा २८ औ विश्व आदिवासी दिवस भव्यताको साथ मनाउने         इजरायलमा हरितालिका तिज मेघा महोत्सव २०७९ सांस्कृतिक कार्यक्रम हुदै         नेपाल मगर संघ शाखा इजरायलको अध्यक्षमा सुर्य बहादुर राना मगर चयन         प्रवासी नेपाली मंच इजरायलको अध्यक्षतामा ज्योती शर्मा चयन         इजरायलमा मङ्गोलियन हार्ट ब्याण्ड सहित लाइभ कन्सर्ट हुदै         ह्योल्मो समाज इजरायलको १६ औं बार्षिकोत्सव तथा नवौं साधारण सभा हुदै         इजरायलमा गठबन्धन सरकार ढल्यो, लापिड कामचलाउ प्रधानमन्त्री बन्ने         नेपाल आदिवासी जनजाति महासंघ इजरायलको अध्यक्षमा नानीमाया योन्जन तामाङ चयन         मातृभाषाको विकल्पमा ऐच्छिक विषय गणित, कम्प्युटर राखिएकोमा हटाउन माग         राष्ट्रिय नेवा: खल: इजरायलको अध्यक्षमा राजकुमारी श्रेष्ठ चयन         प्रवासी नेपाली मंच इजरायलको दोश्रो अधिबेशन हुदै         इजरायलमा सिसेक्पा तङनाम ५०८२ सांगीतिक धमका कार्यक्रम हुदै         किराँत राई यायोख्खा इजरायलको अध्यक्षमा दिप कुमार थुलुङ् राई चयन         नेपाली समाज इजरायलको ऐतिहासिक तेस्रो स्थापना दिवस मनाउदै        

नेकपा (माओवादी केन्द्र)का प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाका उम्मेदवारहरू (सूचीसहित)

काठमाडौँ। नेकपा (माओवादी केन्द्र) का प्रत्यक्षतर्फका उम्मेदवारहरुको नामावली सार्वजनिक गरिएको छ । माओवादी केन्द्रले आगामी मंसिर १० र २१ गते हुने प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा चुनावका लागि तय गरेका उम्मेदवारको नामावली सार्वजनिक गरेको हो । माओवादी केन्द्रका अनुसार प्रतिनिधि सभातर्फका उम्मेदवारहरुको नामावली यस प्रकार रहेको छः

क्रसं जिल्ला उम्मेदवारको नाम
१. भोजपुर सुदन किराँती
२. सोलुखुम्बु हेमकुमार राई
३. उदयपुर–२ सुरेशकुमार राई
४. सुनसरी–२ डम्बर सुवेदी
५. झापा–१ सुरेन्द्रकुमार कार्की
६. मोरङ–४ अमनलाल मोदी
७. मोरङ–५ शिवकुमार मण्डल
८. सप्तरी–१ अशोककुमार मण्डल
९. सप्तरी–२ उमेशकुमार यादव
१०. सिरहा–२ सुरेशचन्द्र दास
११. सिरहा–४ अजयशंकर नायक
१२. धनुषा–१ मातृकाप्रसाद यादव
१३. धनुषा–२ रामचन्द्र झा
१४. धनुषा–३ रामसिंह यादव
१५ महोत्तरी–१ गिरिराजमणि पोखरेल
१६. महोत्तरी–४ रजी हैदर
१७. सर्लाही–२ दिनेशराय यादव
१८. सर्लाही–३ रामेश्वरराय यादव
१९. सर्लाही–४ शिवपुजन यादव
२०. रौतहट–१ सत्यनारायण भगत
२१. रौतहट–३ प्रभु साह
२२. बारा–२ शिवचन्द्र कुशवाहा
२३. पर्सा–४ उर्मिला अर्याल
२४. रामेछाप श्यामकुमार श्रेष्ठ
२५. सिन्धुली–२ हरिबोल गजुरेल
२६. सिन्धुपाल्चोक १ अग्निप्रसाद सापकोटा
२७. काभ्रे–१ गंगाबहादुर तामाङ
२८. भक्तपुर–१ मिलन सुवाल
२९. नुवाकोट हितबहादुर तामाङ
३०. ललितपुर–३ पम्फा भुसाल
३१. चितवन–३ पुष्पकमल दाहाल
३२. काठमाडौँ–१ अनिल शर्मा
३३. काठमाडौँ–६ झक्कुप्रसाद सुवेदी
३४. काठमाडौँ–१० हितमान शाक्य
३५. लमजुङ देवप्रसाद गुरुङ
३६. गोरखा–१ हरिराज अधिकारी
३७. गोरखा–२ नारायणकाजी श्रेष्ठ
३८. बागलुङ–२ देवेन्द्र पौडेल
३९. नवलपुर–१ भविश्वर पराजुली
४०. अर्घाखाँची टोपबहादुर रायमाझी
४१. रोल्पा वर्षमान पुन
४२. रुकुम पूर्व कमला रोका
४३. नवलपरासी–२ घनश्याम यादव
४४. बर्दिया–२ सन्तकुमार थारु
४५. कपिलवस्तु–१ चक्रपाणि खनाल
४६. दाङ–२ कृष्णबहादुर महरा
४७. बाँके–१ महेश्वर गहतराज
४८. रुपन्देही–५ डिलाराम आचार्य
४९. जुम्ला गजेन्द्र महत
५०. कालीकोट दुर्गाबहादुर रावल
५१. हुम्ला छिमी लामा
५२. सल्यान टेकबहादुर बस्नेत
५३. जाजरकोट शक्तिबहादुर बस्नेत
५४. रुकुम पश्चिम जनार्दन शर्मा
५५. डडेल्धुरा खगराज भट्ट
५६. कञ्चनपुर–१ बिना मगर
५७. कैलाली–३ गौरीशंकर चौधरी
५८. कैलाली–४ लेखराज भट्ट
माओवादी केन्द्रको प्रदेश सभातर्फको नामावली
१. ताप्लेजुङ (ख) टंक आङबुहाङ
२. पाँचथर (ख) इन्द्र आङवो
३. संखुवासभा (क) पूर्णप्रसाद राई
४. ओखलढुंगा (ख) मोहन खड्का
५. खोटाङ (ख) रामकुमार राई
६. इलाम–२ (ख) धीरेन्द्र शर्मा
७. उदयपुर–१ (ख) रामबहादुर थापा
८. उदयपुर–२ (क) भेषकुमारी राउत
९. सुनसरी–४ (ख) मोहम्मद जाकिर हुसैन
१०. झापा–३ (क) पूर्ण्सिंह राजवंशी
११. झापा–४ (क) झलकसिंह दर्लामी
१२. मोरङ–१ (क) कुलप्रसाद साम्वा
१३. मोरङ–२ (क) गणेशकुमार उप्रेती
१४. मोरङ–३ (क) गीता तिमिल्सिना
१५. मोरङ–५ (क) देवेन्द्रकुमार गुप्ता
१६. मोरङ–६ (क) जीवन आचार्य
१७. सप्तरी–१ (ख) मोहमदसकिल मिया
१८. सप्तरी–२ (क) सरोजकुमार मण्डल
१९. सप्तरी–२ (ख) महेन्द्रप्रसाद यादव
२०. सप्तरी–४ (क) शशिप्रसाद यादव
२१. सिरहा–२ (क) जीवछ यादव
२२. सिरहा ३ (क) रामकुमार यादव
२३. सिरहा–४ (क) दिलीप साह
२४. धनुषा–१ (ख) रामचन्द्र मण्डल
२५. महोत्तरी–१ (क) भरतप्रसाद साह
२६. बारा–३ (क) ज्वालाकुमारी साह
२७. दोलखा (क) विशाल खड्का
२८. रसुवा (ख) इन्द्रप्रसाद गोतामे
२९. सिन्धुली–१ (क) लेखनाथ दाहाल
३०. सिन्धुली–२ (ख) बुद्धिमान माझी
३१. सिन्धुपाल्चोक–२ (क) युवराज दुलाल
३२. सिन्धुपाल्चोक–२ (ख) दावा लामा
३३. काभ्रे–१ (क) रत्नप्रसाद ढकाल
३४. भक्तपुर–१ (क) देवीप्रसाद ढकाल
३५. मकवानपुर–१ (क) प्रेमबहादुर पुलामी
३६. मकवानपुर–२ (क) कुमारी मोक्तान
३७. नुवाकोट–१ (क) राधिका तामाङ
३८. नुवाकोट–२ (ख) हिरानाथ खतिवडा
३९. धादिङ–१ (ख) शालिकराम जमरकट्टेल
४०. धादिङ–२ (ख) जगत सिम्खडा
४१. ललितपुर–१ (क) लालकुमारी पुन
४२. ललितपुर–३ (क) राजकाजी महर्जन
४३. काठमाडौँ–३ (क) रुद्र बराइली
४४. काठमाडौँ १० (क) दिलीप महर्जन
४५. म्याग्दी (क) विनोद केसी
४६. पर्वत (क) नेत्रनाथ अधिकारी
४७. गोरखा–१ (क) लेखबहादुर थापा
४८. गोरखा–२ (क) कमला नहर्की
४९. गोरखा–२ (ख) अमरबहादुर गुरुङ
५०. तनहुँ–१ (ख) हरिबहादुर चुमान
५१. तनहुँ–२ (क) आशा कोइराला
५२. स्याङ्जा–१ (क) दीपक घर्तीमगर
५३. बागलुङ–१ (क) चन्द्रबहादुर बुढा
५४. नवलपुर–१ (क) सूर्य न्यौपाने
५५. कास्की–१ (क) दीपक कोइराला
५६. कास्की–२ (ख) राजकाजी गुरुङ
५७. कास्की–३ (क) रामजीप्रसाद बराल
५८. प्युठान (ख) कृष्णध्वज खड्का
५९. रोल्पा (क) कुलप्रसाद केसी
६०. रोल्पा (ख) दीपेन्द्रकुमार पुन
६१. रुकुम पूर्व (क) तेजबहादुर ओली
६२. रुकुम पूर्व (ख) पूर्णबहादुर घर्ती
६३. गुल्मी–१ (क) सुदर्शन बराल
६४. गुल्मी–२ (ख) दिनेश पन्थी
६५. पाल्पा–२ (ख) वसन्त घर्ती
६६. नवलपरासी–२ (ख) कन्हैया कहार
६७. बर्दिया–१ (क) तिलकराम शर्मा
६८. बर्दिया–२ (ख) दिनेश थारु
६९. कपिलवस्तु–३ (ख) जावेद आलम खान
७०. दाङ–१ (क) इन्द्रजित थारु
७१. दाङ–३ (क) जगप्रसाद शर्मा
७२. बाँके–१ (क) कृष्णा केसी
७३. बाँके–२ (क) कामता खटिक
७४. बाँके–३ (क) इन्द्रप्रसाद खरेल
७५. रुपन्देही–१ (ख) दयाराम न्यौपाने
७६. रुपन्देही–३ (क) विश्वास बराल
७७. रुपन्देही–४ (क) सहबुद्धिन देवान
७८. डोल्पा (ख) वीरबहादुर शाही
७९. जुम्ला (क) नरेश भण्डारी
८०. कालीकोट (ख) महेन्द्रबहादुर शाही
८१ हुम्ला (ख) विजय भण्डारी
८२. जाजरकोट (क) गणेश सिंह
८३. रुकुम पश्चिम (क) गोपाल शर्मा
८४. रुकुम पश्चिम (ख) रातो कामी
८५. सुर्खेत–१ (क) ठम्मरबहादुर विष्ट
८६. सुर्खेत–२ (ख) विन्दमान विष्ट
८७. दैलेख–१ (क) धर्मराज रेग्मी
८८. बझाङ (ख) देवकी मल्ल
८९. डोटी (ख) त्रिलोचन भट्ट
९०. बैतडी (क) प्रेमप्रकाश भट्ट
९१. दार्चुला (ख) मानबहादुर धामी
९२. अछाम–१ (ख) झपड बोहरा
९३. अछाम २ (क) अक्कल रावल
९४. कञ्चनपुर–३ (ख) मानबहादुर सुनार
९५. कैलाली–१ (ख) नेपबहादुर चौधरी
९६. कैलाली–२ (ख) नन्दबहादुर सावद
९७. कैलाली–३ (क) वीरमान चौधरी






शुभकामना

भर्खरै...

लोकप्रिय

रोचक खबर

अन्तर्राष्ट्रिय कलाकार मंच इजरायल शाखाको अध्यक्षमा युनिका गुरुङ चयन

तेलअविव - अन्तर्राष्ट्रिय कलाकार मंच इजरायल शाखाको १०औं वार्षिकोत्सव तथा साधारण सभा सम्पन्न भएको छ ।संस्थाका... बाँकी यता

tamang online / June 20, 2022

चलचित्र कबड्डि ४ यथाशिघ्र प्रदर्शन रोक्न माग गर्दै मुद्धा दर्ता

याम्बु - चलचित्र कबड्डि ४ यथाशिघ्र प्रदर्शन रोक्न माग गर्दै सिन्धुपाल्चोक जिल्ला, लिसन्खुपाखर गाउँपालिका... बाँकी यता

tamang online / June 13, 2022

 Photo Gallery

 Music videos

बिज्ञापनका लागि:
 [email protected]
लेख, रचना र समाचारका लागि:
 [email protected]
सामाजिक संजाल तर्फ:
सर्वाधिकार © 2012 - 2022: Tamang Online मा सार्बधिक सुरक्षित छ. | बिज्ञापन | सम्पर्क | हाम्रो बारेमा Designed by: GOJI Solution